OUTLET

3 FOR 2

Lost in the music

Sticker

OUTLET

Nämä tuotteet ovat alennuksessa, koska ne kuuluvat poistuvaan valikoimaamme tehdäksemme tilaa uusille jännittäville tuotteille

Tuotetiedot

Stickers Lost in the Music

Lisää henkilökohtainen kosketus puhelimen kuoreen ainutlaatuisesti suunnitelluilla tarroillamme. Tarra on varustettu vahvalla 3M-teipillä ja se voidaan helposti kiinnittää ja irrottaa puhelimen kuoresta. Noudata ystävällisesti opastamme tarran kiinnittämiseen ja irrottamiseen. Valmistettu eläinystävällisistä materiaaleista.

SUUNNITTELU & TOIMINTA

Mitat: 5 cm x 6 cm
Vahva 3M-teipillä kiinnittyvä tarra
Kestävyyden pidentämiseksi käytä tarraa varovasti

MATERIAALIT

Koostumus: 75% polyesteri, 15% polyesterikalvo, 10% polyuretaanielastomeeri hartsi

YHTEENSOPIVUUS

Jos tuotetta ei käytetä ohjeidemme mukaisesti, IDEAL OF SWEDEN ei ole vastuussa tuotteen tai puhelimesi vaurioista tai toimintahäiriöistä.
Tämä tuote ei sovi IDEAL OF SWEDENin saumattomiin kuoriin (ohuisiin kuoriin).

Kuinka kiinnittää puhelintarrat
Vaihe 1: Puhdista mahdollinen lika puhelinkotelostasi, johon haluat asettaa tarran
Vaihe 2: Poista tarran takapuoli vapauttaaksesi itsekiinnittyvän 3M-teipin
Vaihe 3: Aseta tarra puhelinkoteloon
Vaihe 4: Paina ja pidä tarrasta hetki varmistaaksesi, että se kiinnittyy kunnolla

Tarran poistamiseksi puhelinkotelostasi vedä se varovasti takaisin alakulmasta ja poista tarvittaessa jäljellä oleva liima kostealla liinalla
Tarran voi kiinnittää uudelleen, jos teipin suojaa käytetään, kun sitä ei käytetä

Usein kysytyt kysymykset

Onko outlet-tuotteilla sama laatu?

Laatu on sama kuin aina. Outlet tarkoittaa vain, että myymme valikoituja tuotteita edullisempaan hintaan.